Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Bogdanka

Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy Bogdanka

<< Powrót

Zachęcamy do spędzenia wolnego czasu i wypoczynku w Ośrodku Bogdanka. Ponieważ obiekt jest ogrzewany a teren wokół Ośrodka jest atrakcyjny cały rok, można ciekawie spędzić czas nie tylko latem.


Poza wczasami dodatkowo organizujemy pobyty świąteczne w okresie Świąt Wielkanocnych oraz Bożego Narodzenia. Proponujemy specjalne menu przygotowane na te okazje. Zachęcamy wówczas do rodzinnych spotkań, przy wspólnym stole, zabaw i obrzędów związanych z tymi świętami. Na naszej stronie WWW w zakładkach "Lokalizacja" i "Atrakcje" można szczegółowo dowiedzieć się jak spędzić u nas wolny czas.


Warto tu wspomnieć również, że organizujemy pobyty połączone z Balem Sylwestrowym, "Zabawą Andrzejkową", "Walentynkami", "Ostatkami" oraz zabawami w okresie karnawału.


W trakcie pobytów wczasowych i okolicznościowych zapewniamy pełne wyżywienie 2 lub 3 posiłki dziennie ( można uzgodnić więcej ). Istnieje również możliwość dodatkowego korzystania z usług restauracji. O szczegółach zbliżających się imprez można dowiedzieć się w zakładce "Aktualności". Preferujemy pobyty wczasowe tygodniowe lub dłuższe.

Cennik wczasów z wyżywieniem: od 80 do 110 zł/dobę w zależności od standardu pokoju, ilości posiłków i dni pobytu. Udzielamy upusty dla dzieci (50% wyżywienie do 10 lat).


Warunkiem dokonania rezerwacji jest wplata uzgodnionego zadatku.<< Powrót
Pobyt Wielkanocny Pobyt Wielkanocny Wczasy Pobyty ośrodek atrakcje atrakcje ośrodek