Wesela w ośrodku Bogdanka, przyjęcia weselne.

Wesela w ośrodku Bogdanka

Posiadamy dużą klimatyzowaną salę bankietowo-restauracyjną o ciekawej architekturze i wystroju na około 100 osób.
W trakcie wesela poza typowym menu weselnym możemy podać płonącego prosiaka, dzika, indyka lub udziec z dzika lub jelenia. Na Państwa życzenie możemy przygotować stół staropolski, herbaciano-kawowy, drinkowy, fontannę czekoladową...


Dysponujemy miejscami noclegowymi, gdzie mogą zatrzymać się goście przed i po przyjęciu. Istnieje możliwość zorganizowania wesela w stylu "garden party" z ogniskiem, grillem oraz pokazem sztucznych ogni (nasza oferta rekomendowana jest przez meteor-turystyka.pl).

Przed wejściem do sali znajduje się wśród zieleni ogrodzony teren Ośrodka, wyposażony w parasole i ławostoły. Ogródek ten może zamienić się w bufet z jedzeniem podanym na "stole staropolskim" w kształcie "paśnika". Tu przy piwie z beczki można spotkać się i spokojnie porozmawiać w trakcie wesela. Podobny bufet możemy także przygotować na sali.


Ponieważ znajdujemy się nad jeziorem
w parku krajobrazowym, stwarza to możliwość wykonania ciekawych zdjęć plenerowych w tym z jachtami, sprzętem pływającym, zatrzymującym się 80m od Ośrodka parowozem kolejki wąskotorowej. Na szerokich schodach Ośrodka można zrobić pamiątkowe zdjęcie wszystkich gości weselnych.


Możemy przygotować kompleksową dekoracje sali i stołów. Współpracujemy
z zespołami muzycznymi, kamerzystami i wodzirejami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, miłą i profesjonalną obsługę, która przygotowuje smacznie i estetycznie podane potrawy. Koszt organizacji przyjęcia weselnego od 100 zł od osoby, stosujemy zniżki dla dzieci.


wesela wesela wesela wesela wesela wesela wesela